English

Dünyanın en büyük polyester film üreticilerinden olan, Mitsubishi Polyester Film grubunun Türkiye ve komşu ülkeler temsilcisi olarak, 1994 yılında kurulduk.

Polyester Film ve Mühendislik PET çözümlerinde yarım yüzyılı aşan tecrübesiyle, ARGE laboratuarlarıyla sanayinin her dalında Mitsubishi Polyester Film olarak çözümlerimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır. Berkemplast firması olarak bu hizmeti en iyi verebilecek bilgi, beceri, eğitime sahip yetkin kişilerden oluşmuş kadrosuyla, Türkiye ve komşu ülkelerin teknik sorunlarına ve pazarlarına uygun çözümler üretebilecek, teknik çözümlerle hizmet vermektedir.

 

 

B+K  "Yüzey Koruma Filmlerinde "  Avrupa'nın önde gelen üreticilerindendir. PVC pencere profilleri, metal yüzeyler, cam, ayna, mobilya levhaları ve akrilik, PE, PP, PVC, PC gibi muhtelif plastikten mamul plakalar için kendinden yapışkanlı, yapışkansız, istenildiğinde ısıl işleme dayanıklı, çok değişik film çeşitleriyle ürünlerinizin yüzeylerini üretim sırasında ve müşteriye ulaşana kadar geçen süre içinde korur, çizilmesini ve zarar görmesini önler .

 

 

 

 


 

 

 SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ
Cheap Ted Baker Dresses Cheap Nike Air Max 90 Australia Burberry Scarf Sale Cheap juicy couture tracksuit uk Pandora Boxing Day Sales Michael Kors Boxing Day Sales Michael Kors Boxing Day Sales UGG Boots Boxing Day Sales Woolrich Sale Outlet goedkope uggs schoenen kopen Goedkope Nike Air Max Schoenen Converse All Stars sale Goedkope nike voetbalschoenen kopen Goedkope adidas voetbalschoenen kopen goedkope timberlands outlet NBA Store France Soldes Salomon asics australia online Cheap Oakley Sunglasses Outlet buy cheap ray ban sunglasses cheap ray ban sunglasses cheap ray bans oakley sunglasses outlet cheap oakley sunglasses clearance cheap asics running shoes cheap nike air max Nike Air Max Trainers Sale Online cheap ray bans uk cheap ray bans uk Maillot de Foot Pas Cher Soldes Chaussure Salomon Pas Cher soldes timberland pas cher Maillot NBA pas cher